Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

І етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2019» у номінації «Географія»

Дата створення: 16:49 06.12.2018

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2019» у номінації «Географія». На електронній платформі офіційного сайту конкурсу зареєстровано 11 учасників із закладів загальної середньої освіти району . В ході очного етапу конкурсу, який відбувся 4 грудня , учасники демонстрували свої професійні вміння у випробуваннях «Дослідження» , «Методичний практикум» , «Тестування з фахової майстерності». Найвищий рівень володіння конкурсантом теоретичними знаннями з педагогіки та психології , з фаху викладання , вимог навчальної програми з предмета продемонструвала наймолодша учасниця конкурсу Ковальська Юлія Миколаївна, вчитель Малосадківської ЗОШ І – ІІ ступенів. У випробуваннях «Дослідження» та «Методичний практикум» перемогу здобула Михальчук Лілія Феодосіївна , яка стала переможцем районного етапу конкурсу.

Виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

Дата створення: 16:43 06.12.2018

Лічені дні залишилися до Новорічно – Різдвяних свят. Кожен з нас щиро чекає на ці прекрасні, наповнені дивом та новими сподіваннями свята, і тому дуже старанно до них готується. Результат такої активної підготовки закладів загальної середньої освіти представлено на виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», що проходила 5 грудня . Головною метою виставки є формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля Кожен навчальний заклад запропонував свою невеличку новорічну казку. Діти підготували композиції і захист до них : вірш, пісню, колядку. Вироби учнівських колективів експонуються у фойє адмінбудинку.

Обласний семінар методистів з інформатики

Дата створення: 16:38 01.12.2018

На базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар методистів з інформатики з проблеми «Впровадження інформаційних технологій навчання з метою розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів та ключових компетентностей у процесі викладання інформатики» (з досвіду роботи освітян Шумщини). Висловлюємо щиру вдячність творчим вчителям інформатики Матвійчук Л.В.( Цеценівський НВК), Доїзжак Н.Г.( Вілійський НВК), Омельчуку О.І., (Васьковецька ЗОШ І-ІІст.), Попович О.С.( В.Дедеркальська ЗОШ І – ІІІ ст.), Лазарук Т.Є. , Мельнику М.В., (Шумська ЗОШ І – ІІІ ст. №1), Заказнюк Н.П., (Шумський ліцей), методистам Касянчук М.Я. (відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради), Костюку Г.П., Остроголовій Н.М. (відділ освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації ) за високий рівень проведення цього заходу, а також усім освітянам, які долучились до його підготовки . Нехай спільна мета - якісна освіта для дітей Шумщини - єднає усіх нас у цій благородній справі.

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

Дата створення: 10:48 21.11.2018

20.11.2018 року проведено засідання школи молодого вчителя початкових класів з проблеми «Фахова майстерність вчителя як один з компонентів підвищення якості знань учнів». У ході тренінгу вчителі мали можливість ознайомитися з питаннями методики та організації навчально-виховного процесу у 1-4 класах, впровадження Державного стандарту, формування ключових компетентностей учнів у процесі реалізації змісту навчальних предметів. Педагоги під час виконання інтерактивних вправ проявили активність, творчість, креативність

Семінар-тренінг керівників закладів загальної середньої освіти району загальної середньої освіти району

Дата створення: 10:44 21.11.2018

20 листопада 2018 року проведено семінар-тренінг керівників закладів загальної середньої освіти району на тему «Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку сучасного керівника Нової української школи», метою якого було підвищення рівня управлінської компетентності директорів закладів загальної середньої освіти через формування навичок самоорганізації, мотивації, цілепокладання, розстановки пріоритетів, контролю і оцінки особистих показників діяльності. Під час роботи в локаціях учасники тренінгу під керівництвом тренера Остроголової Н.М. з’ясовували сутність поняття «тайм-менеджмент» та його роль в процесі управління, опрацьовували методи раціонального використання ресурсів і планування робочого часу.

засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників

Дата створення: 14:04 14.11.2018

    14 листопада відбулося засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників, у якому взяли участь лідери закладів загальної середньої освіти району .       Учасників засідання привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М.Панчук .        В ході засідання кожен лідер поділився досвідом і результатами роботи учнівського самоврядування в школі. Старшокласники зазначили , що шкільні активи, органи учнівського самоврядування ініціюють, організовують та беруть участь у різноманітних доброчинних заходах патріотичного спрямування.     Методист методичного кабінету Остроголова Н.М. акцентувала увагу школярів на реалізації культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України» та проекту «Знай наших».  Лідери шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками громадської організації «ІнСорс», які презентували Всеукраїнський освітній проект "Відкривай Україну". Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом у своєму населеному пункті. 

Тренінг із національно- патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці»

Дата створення: 09:18 13.11.2018

12 листопада  проведено тренінг із національно- патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці» .