Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ ДЮСШ У ВІДБІРКОВОМУ ФУТБОЛЬНОМУ МАТЧІ ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Дата створення: 10:29 05.09.2018

4 вересня вихованці Великодедеркальського ДЮСШ відвідали відбірковий футбольний матч до Чемпіонату Світу між жіночими збірними командами України та Угорщини у м.Тернопіль

ПЕРШОВЕРЕСНЕВІ ДЗВІНКИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

Дата створення: 10:26 02.09.2018

В усіх закладах загальної середньої освіти району пролунали першовересневі дзвінки. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і цікавої дороги до знань, до нових звершень. Голова районної державної адміністрації Головатюк Юрій Мартинович і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчук Іван Миколайович побували на урочистостях у Людвищенському НВК, голова районної ради Корець Тарас Феодосійович - в Цеценівському НВК. Керівники району привітали освітян, учнів і батьків із святом, побажали вдалого старту навчального року у Новій українській школі та гарних результатів у навчанні. 

КОЛЕГІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата створення: 14:13 30.08.2018

Забезпечення рівного доступу до якісної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, підвищення якості навчально-виховного процесу, створення всіх умов для ефективного старту Нової української школи – ключові питання, що піднімались в ході розширеного засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата створення: 11:49 23.08.2018

УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО — ШАНСИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Дата створення: 12:41 26.06.2018

Успішна реалізація у будь-якій професійній галузі вимагає постійного підвищення власного рівня. Вчитель німецької мови Цеценівського НВК Проценко Марія Василівна була учасником Освітнього конгресу «Школа майбутнього — шанси та перспективи», організованого Goethe-Institut спільно з Міністерством освіти і науки України, що відбувся 15-16 червня 2018 року в м.Київ. Конгрес, на якому експерти з Німеччини, Швейцарії та України піднімали та обговорювали основні аспекти реформи шкільної освіти, ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018. Марія Василівна взяла участь в роботі воркшопів в секціях «Орієнтація на компетенції та освітні стандарти» та «Актуальні вимоги до професійної підготовки та підвищення кваліфікації вчителів».

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Дата створення: 11:30 15.06.2018

15 червня 2018 року з метою організованого та якісного проведення відпочинку, зайнятості учнівської молоді під час канікул відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відправив 31 дитину з числа пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на оздоровлення та відпочинок у комунальний дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» с.Кутянка Шумського району. Відпочинкова зміна у таборі триватиме з 15.06 по 28.06.2018 року.

ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧА ЕКСПЕДИЦІЯ «ВОЛИНСЬКИМИ ШЛЯХАМИ УЛАСА САМЧУКА"

Дата створення: 16:48 05.06.2018

1-3  червня 2018 року проведено  туристсько-краєзнавчу експедицію «Волинськими шляхами   Уласа Самчука". У подорожі взяли участь 20 учнів  Васьковецької  ЗОШ  І – ІІ ступенів, Бриківського  НВК, Тилявського  НВК, Бірківського  НВК,  гуртківці центру позашкільної роботи.  Туристи розпочали подорож у с. Кутянка , побували  в урочищі  Гурби, с.Майдан, хуторі Лішня, на  джерелі  святого  Амфілохія с.Іловиця,  зупинялися  на  ночівлю  у  садибі  мисливського  господарства «Нечай»  .