Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

участь у тренінгу з впровадження корекційних програм для кривдників

Дата створення: 10:02 25.10.2018

22-24 жовтня практичний психолог, соціальний педагог Шкроботівського НВК, Левчук Юлія взяла участь у тренінгу з впровадження корекційних програм для кривдників , які вчиняють насильство в сім’ї.  Даний захід проводився у м.Львів за сприяння Міністерства соціальної політики України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні   

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 08:54 25.10.2018

23 жовтня 2018 року  проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти. Головний спеціаліст    відділу  Ніколаєва А.В.   акцентувала увагу на окремих аспектах подання державної статистичної звітності  керівниками та на особливостях атестації педагогів в 2018-2019 н.р. Завідувач методичного кабінету Шарак Н.М.   зупинилась на питаннях  організації і проведення районних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін та конкурсу «Учитель року-2019» . У виступі начальника відділу Панчука І.М. особливу увагу було приділено питанням підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період,  дотримання безпеки у закладах освіти, посилення відповідальності стосовно організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району, стану матеріального забезпечення освітнього середовища Нової української школи. Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу Заблоцька Н.В. ознайомила присутніх з нововведеннями фінансового характеру. Остроголова Н. М., методист методичного кабінету проаналізувала результати  рейтингової оцінки діяльності закладів загальної середньої освіти за 2017-2018 н.р. Переможцями стали Цеценівський НВК (І місце серед закладів І-ІІ ступенів), Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок (І місце серед закладів І-ІІІ ступенів), Васьковецька ЗОШ І-ІІ ст. (ІІ місце серед закладів І-ІІ ступенів), В.Дедеркальська ЗОШ І-ІІІст. (ІІ місце серед закладів І-ІІІ ступенів), Тетильківський НВК ( ІІІ  місце  серед закладів І-ІІ ступенів).  Керівників даних закладів нагороджено грамотами.

Перша очна сесію для вчителів початкових класів

Дата створення: 09:38 22.10.2018

19, 21 жовтня  2018 року проведено першу очну сесію для вчителів початкових класів, які у 2018/2019 н.р. навчатимуть учнів 1-х класів «Сучасний вчитель як провідник змін. Нові ролі вчителя в контексті сучасних змін».

ЗАХОДИ ДО 100 РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

Дата створення: 14:46 18.10.2018

В рамках місячника бібліотек присвяченого 100 річчю від дня народження В.О. Сухомлинського з дошкільниками Матвіївської ЗОШ було проведена літературна зустріч з творами В.О. Сухомлинського "Виховуємо та навчаємо казками Сухомлинського" 

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 9 КЛАСУ

Дата створення: 14:41 16.10.2018

16 жовтня проведено семінар - тренінг для класних керівників 9 класу закладів загальної середньої освіти району по впровадженню комплексної програми виховної роботи з підлітками щодо питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

СВЯТО ОСЕНІ У МАЛОСАДКІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

Дата створення: 14:38 12.10.2018

Прийшла осінь. Цю пору називають багатою або щедрою за її дари. І не дивно, адже осінь — час збору врожаю пшениці, картоплі, кукурудзи, гарбуза, моркви, буряка, капусти та інших овочів. Це саме час для пізніх яблук, соковитих і ароматних, які зберігаються цілу зиму. Дозрівають груші, виноград, усіма улюблені баштанні культури — кавуни та дині. Є гарне прислів’я: «Осінь — наша мати, і жебрака нагодує». Люди з весни протягом усього літа важко працюють і доглядають за посівами та посадками, щоб осінній урожай був багатим. 9 жовтня в Малосадківській ЗОШ І-ІІ ступенів Семенюк Н.В. (вчитель біології) провела загальношкільне свято врожаю. Учні школи приготували страви та композиції з дарів осені.

УЧАСТЬ В ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ІНТЕРАКТИВНОМУ ЗАХОДІ

Дата створення: 14:36 12.10.2018

11 жовтня педагоги району взяли участь в просвітницькому інтерактивному заході щодо впровадження цінностей Украінськоі Хартіі вільноі людини в освітній процес (м. Кременець).

Всеукраїнський турнір з шахів на Кубок пам’яті курінних УПА- Південь «Крука» та «Кропиви»

Дата створення: 11:15 09.10.2018

6-7 жовтня у місті Шумськ відбувся Всеукраїнський турнір з шахів на Кубок пам’яті курінних УПА- Південь «Крука» та «Кропиви» . Цьогоріч Шумщина зустрічала любителів шахів із усіх куточків України : Рівного, Бучача, Почаєва, Тернополя, Кременця , Шумська, Шепетівки, Острога.

УЧНІ МАТВІЇВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВІДВІДАЛИ ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ТНЕУ

Дата створення: 15:56 08.10.2018

Найкращі враження залишилися в старшокласників Матвіївської ЗОШ І - ІІІ ступенів від відвідин юридичного факультету ТНЕУ , де їх чекали пізнавальні квести , змагання в тирі, психологічні тренінги , святкова імпреза.