Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

МЕТОДИЧНИЙ БРИФІНГ ПЕДАГОГІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПЕДАГОГІЧНИЙ ПАТРОНАЖ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Дата створення: 16:01 11.09.2019

     10  вересня  проведено  методичний  брифінг  педагогів, які забезпечують педагогічний  патронаж  дітей  з  особливими  освітніми  потребамина  на індивідуальній  формі навчання , вчителів, вихователів  інклюзивних  класів  та  груп, асистентів  вчителів, асистентів вихователів. 

МЕТОДИЧНИЙ БРИФІНГ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ , СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

Дата створення: 16:31 05.09.2019

  На методичному брифінгу для практичних  психологів та соціальних педагогів, проведеному  методистом Наталією Остроголовою, проаналізовано напрямки діяльності психологічної служби у 2019-2020 н.р. та ведення документації практичними психологами та соціальними педагогами.

МЕТОДИЧНА СТУДІЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ПЕДАГОГІВ -ОРГАНІЗАТОРІВ

Дата створення: 16:46 04.09.2019

    3  вересня проведено методичну студію заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів – організаторів закладів загальної середньої освіти району. В ході роботи виховники ознайомилися з програмою «Нова українська школа» у поступі до цінностей», обговорили особливості організації виховного процесу в умовах Нової української школи.   Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Ковальчук акцентувала увагу педагогів на цивільній, адміністративній та кримінальній відповідальності неповнолітніх, інспектор ювенальної превенції Шумського ВПГУНП Мирослава Сафанюк, охарактеризувала організаційно-правові засади запобігання та протидії булінгу, особливості організації спільної профілактичної право-виховної роботи з учнями закладів загальної середньої освіти щодо створення безпечного освітнього середовища         

Колегія відділу "Підсумки роботи освітянської галузі за 2018-2019 навчальний рік та завдання на 2019 - 2020 навчальний рік у контексті реформування системи освіти"

Дата створення: 14:46 28.08.2019

«Cпільно творимо школу, в якій кожен учень має можливість реалізувати свій потенціал, бути успішним та щасливим» - ці слова стали лейтмотивом традиційної серпневої колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на яку були запрошені керівники та голови профспілкових комітетів закладів освіти. З вітальним словом до освітян звернувся голова районної ради Тарас Корець. Про успіхи та виклики освітянської галузі району говорив в доповіді начальник відділу Іван Панчук, акцентуючи увагу на результатах впровадження першого року Нової української школи, шляхах підвищення якості освіти, необхідності оволодіння вчителями новітніми ефективними методиками, які розвивають компетентності і зберігають мотивацію учнів до навчання, проаналізував стан модернізації матеріально-технічної бази закладів освіти. Голова районної організації працівників освіти Світлана Демчук привітала педагогів з початком навчального року та окреслила пріоритетні напрямки діяльності галузевої профспілки. Після завершення колегії відбулась нарада з організаційних питань щодо початку 2019-2020 навчального року

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЛЮДВИЩЕНСЬКОГО НВК

Дата створення: 11:58 10.06.2019

Конкурсна  комісія  за  результатами  проведеного  конукурсу  на  зайняття  вакантної  посди  директора  Людвищенського  НВК визначила  переможця  - Ковальчук  Ольгу  Василівну. 

Обласний семінар методистів з предмета "Захист Вітчизни»

Дата створення: 11:07 24.05.2019

Про важливість формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни йшлося на обласному семінарі методистів з предмета "Захист Вітчизни», що відбувся 22 травня 2019 року. В ході «круглого столу», проведеного на базі Тилявського НВК, власним досвідом роботи, здобутками і напрацюваннями ділились педагоги: Гончар С.І., вчитель предмета "Захист Вітчизни» Вілійського НВК, Ковальський Ю.В., вчитель предмета "Захист Вітчизни» Шумського НВК, Гачкевич М.В., керівник військово-патріотичних гуртків Матвіївського НВК, Ходюк О.С., вчитель Шумського НВК і Косік В.А., вчитель Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., провід Шумської станиці «Пласт». На використанні компетентнісного підходу у військово-патріотичному вихованні старшокласників акцентував увагу присутніх Волянюк Б.О., методист Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО. З практикою роботи методичних установ з даної проблеми ознайомили учасників семінару Шарак Н.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА, Бойчук Л.А., завідувач методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, методисти Лотоцький Р.Г. і Костюк Г.П. Цікавими та пізнавальними були екскурсія в музей Уласа Самчука, проведена Панасюком П.Д. і Волянюк О.М. та в музей під відкритим небом «Табір ВО УПА Волинь- Південь» , проведена Дударом Л.Г., директором Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.  Палке патріотичне слово, українська пісня, що лунали з вуст учнів Тилявського НВК, В.Іловицького НВК, пластунів Шумської станиці, Ганни Дуляницької, вчителя Людвищенського НВК, педагогів Стіжоцького НВК були ніби присягою вірності краю , пам’яті славетних земляків, борців за волю України. Дякуємо усім, хто долучився до проведення семінару . Нехай спільна мета - якісна освіта для дітей Шумщини і виховання патріота рідної землі єднає нас у цій благородній справі!

МЕТОДИЧНІ ГОСТИНИ У КРЕМЕНЕЦЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Дата створення: 11:13 21.05.2019

Море позитивних вражень, насолода професійного спілкування, збагачення досвідом колег з Кременця і Рівненщини в царині музичного мистецтва. Щира вдячність організаторам методичних гостин – викладачам відділення музичного мистецтва Кременецького педагогічного коледжу і особисто п. Олені Новик! Наше коло друзів стає більшим!  

Засідання районного семінару вчителів природничого циклу

Дата створення: 11:16 20.05.2019

       Питання природоохоронної, еколого-натуралістичної та дослідницької роботи розглядалися під час роботи районного семінару вчителів природничого циклу на базі Вілійського НВК з теми «Формування гармонійно розвиненої особистості через залучення школярів до еколого-краєзнавчої дослідницької діяльності».                      У ході семінару проведено екскурсійний рейд до місцевого кар’єру.  Незабутні враження залишилися у вчителів під час мандрівки екостежкою «Буково-липова алея - пам’ятка антропогенного ландшафту урочища «Гаївка», під час якої педагоги мали можливість ознайомитися з видовим різноманіттям флори та фауни даної місцевості.