Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

СЕМІНАР ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ, СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

Дата створення: 11:03 09.10.2019

Як відомо, для досягнення успіху будь-яким колективом чи класом , важливо не тільки грамотне управління і професіоналізм учасників, але і згуртований, дружний колектив. Таке явище, як тімбілдінг (від англ. Team building - «побудова команди») спрямований саме на це. Тімбілдинг - це спеціально розроблені заходи, спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Практичні психологи, соціальні педагоги взяли участь у тренінгу з командотворення , який проведено на базі Шумської філії центру зайнятості за сприяння ГО «ІнСорс».  Тренер : Левко Довган Levko Dovgan , ФРГО Західноукраїнський ресурсний центр

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата створення: 12:36 02.10.2019

За  сприяння  районної  організації  профспілки   працівників  освіти  і  науки   2 жовтня в Шумській школі мистецтв відбулися  урочистості  з нагоди Дня працівників освіти. В залі зібралися педагоги Шумщини, яких привітали голова  районної  ради  Тарас Корець ,  голова  міської  ради  Володимир  Плетюк, начальник  відділу  освіти  молоді  та  спорту  райдержадміністрації   Іван Панчук , начальник  відділу  освіти , культури ,  молоді  та  спорту  міської  ради Любов  Дмитрук , голова  ради районної  організації профспілки   працівників  освіти  і  науки Світлана  Демчук . Кращі  педагоги отримали    грамоти    за  високий рівень  професійної майстерності   і  вагомий  внесок  у  справу  навчання  і  виховання  підростаючого покоління.

«Всеукраїнський день дошкілля»

Дата створення: 08:28 26.09.2019

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Дата створення: 08:20 26.09.2019

        З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями.

ДЕНЬ МИРУ У В.ЗАГАЙЦІВСЬКОМУ НВК

Дата створення: 14:50 20.09.2019

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Дата створення: 12:20 13.09.2019

ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

Дата створення: 10:27 13.09.2019

Традиції знайомств із природно-заповідним фондом України продовжуються. Захоплюючий та водночас корисний день провели вчителі природничих дисциплін  району разом із науковцями у заповіднику "Медобори".

МЕТОДИЧНИЙ БРИФІНГ ПЕДАГОГІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПЕДАГОГІЧНИЙ ПАТРОНАЖ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Дата створення: 16:01 11.09.2019

     10  вересня  проведено  методичний  брифінг  педагогів, які забезпечують педагогічний  патронаж  дітей  з  особливими  освітніми  потребамина  на індивідуальній  формі навчання , вчителів, вихователів  інклюзивних  класів  та  груп, асистентів  вчителів, асистентів вихователів. 

МЕТОДИЧНИЙ БРИФІНГ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ , СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

Дата створення: 16:31 05.09.2019

  На методичному брифінгу для практичних  психологів та соціальних педагогів, проведеному  методистом Наталією Остроголовою, проаналізовано напрямки діяльності психологічної служби у 2019-2020 н.р. та ведення документації практичними психологами та соціальними педагогами.