Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

Дата створення: 16:43 06.12.2018

Лічені дні залишилися до Новорічно – Різдвяних свят. Кожен з нас щиро чекає на ці прекрасні, наповнені дивом та новими сподіваннями свята, і тому дуже старанно до них готується. Результат такої активної підготовки закладів загальної середньої освіти представлено на виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», що проходила 5 грудня . Головною метою виставки є формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля Кожен навчальний заклад запропонував свою невеличку новорічну казку. Діти підготували композиції і захист до них : вірш, пісню, колядку. Вироби учнівських колективів експонуються у фойє адмінбудинку.

Обласний семінар методистів з інформатики

Дата створення: 16:38 01.12.2018

На базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар методистів з інформатики з проблеми «Впровадження інформаційних технологій навчання з метою розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів та ключових компетентностей у процесі викладання інформатики» (з досвіду роботи освітян Шумщини). Висловлюємо щиру вдячність творчим вчителям інформатики Матвійчук Л.В.( Цеценівський НВК), Доїзжак Н.Г.( Вілійський НВК), Омельчуку О.І., (Васьковецька ЗОШ І-ІІст.), Попович О.С.( В.Дедеркальська ЗОШ І – ІІІ ст.), Лазарук Т.Є. , Мельнику М.В., (Шумська ЗОШ І – ІІІ ст. №1), Заказнюк Н.П., (Шумський ліцей), методистам Касянчук М.Я. (відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради), Костюку Г.П., Остроголовій Н.М. (відділ освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації ) за високий рівень проведення цього заходу, а також усім освітянам, які долучились до його підготовки . Нехай спільна мета - якісна освіта для дітей Шумщини - єднає усіх нас у цій благородній справі.

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

Дата створення: 10:48 21.11.2018

20.11.2018 року проведено засідання школи молодого вчителя початкових класів з проблеми «Фахова майстерність вчителя як один з компонентів підвищення якості знань учнів». У ході тренінгу вчителі мали можливість ознайомитися з питаннями методики та організації навчально-виховного процесу у 1-4 класах, впровадження Державного стандарту, формування ключових компетентностей учнів у процесі реалізації змісту навчальних предметів. Педагоги під час виконання інтерактивних вправ проявили активність, творчість, креативність

Семінар-тренінг керівників закладів загальної середньої освіти району загальної середньої освіти району

Дата створення: 10:44 21.11.2018

20 листопада 2018 року проведено семінар-тренінг керівників закладів загальної середньої освіти району на тему «Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку сучасного керівника Нової української школи», метою якого було підвищення рівня управлінської компетентності директорів закладів загальної середньої освіти через формування навичок самоорганізації, мотивації, цілепокладання, розстановки пріоритетів, контролю і оцінки особистих показників діяльності. Під час роботи в локаціях учасники тренінгу під керівництвом тренера Остроголової Н.М. з’ясовували сутність поняття «тайм-менеджмент» та його роль в процесі управління, опрацьовували методи раціонального використання ресурсів і планування робочого часу.

засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників

Дата створення: 14:04 14.11.2018

    14 листопада відбулося засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників, у якому взяли участь лідери закладів загальної середньої освіти району .       Учасників засідання привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М.Панчук .        В ході засідання кожен лідер поділився досвідом і результатами роботи учнівського самоврядування в школі. Старшокласники зазначили , що шкільні активи, органи учнівського самоврядування ініціюють, організовують та беруть участь у різноманітних доброчинних заходах патріотичного спрямування.     Методист методичного кабінету Остроголова Н.М. акцентувала увагу школярів на реалізації культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України» та проекту «Знай наших».  Лідери шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками громадської організації «ІнСорс», які презентували Всеукраїнський освітній проект "Відкривай Україну". Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом у своєму населеному пункті. 

Тренінг із національно- патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці»

Дата створення: 09:18 13.11.2018

12 листопада  проведено тренінг із національно- патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці» .    

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова»

Дата створення: 10:05 09.11.2018

08 листопада 2018 року відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова» , в якому взяли участь виконавці та творчі колективи закладів загальної середньої освіти району. Вітаючи учасників фестивалю, завідувач методичного кабінету Шарак Наталія Миколаївна наголосила на важливості привернення уваги юних митців до осмислення героїчної історії України, відтворення пісенної та поетичної спадщини краю. 

ЗДОБУТКИ НАШИХ ВЧИТЕЛІВ

Дата створення: 15:45 07.11.2018