Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дата створення: 14:30 04.01.2019

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Дата створення: 16:49 11.12.2018

На базі Великодедеркальської ЗОШ І - ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів суспільних дисциплін. Колесник Людмила Миколаївна ділилася досвідом роботи вивчення курсу "Громадянська освіта" , викладання якого спрямовує на формування і розвиток старшокласників , уміння критично мислити, визначати проблему та бачити шляхи її розв'язання, аргументувати власну думку, вести конструктивний діалог, знаходити компроміс та інше. Семінар завершився виховним заходом "Діти України : минуле і майбутнє" , присвячені 85-тим роковинами Голодомору та Конвенції про права дитини.

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Дата створення: 16:43 11.12.2018

На базі методичного кабінету проведено семінар з питань формування ключових компетентностей в процесі вивчення математики та фізики . Досвідом роботи ділилися вчителі Цеценівського НВК Решетило Ірина Дмитрівна та Слюсарчук Марія Петрівна.

І етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2019» у номінації «Географія»

Дата створення: 16:49 06.12.2018

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2019» у номінації «Географія». На електронній платформі офіційного сайту конкурсу зареєстровано 11 учасників із закладів загальної середньої освіти району . В ході очного етапу конкурсу, який відбувся 4 грудня , учасники демонстрували свої професійні вміння у випробуваннях «Дослідження» , «Методичний практикум» , «Тестування з фахової майстерності». Найвищий рівень володіння конкурсантом теоретичними знаннями з педагогіки та психології , з фаху викладання , вимог навчальної програми з предмета продемонструвала наймолодша учасниця конкурсу Ковальська Юлія Миколаївна, вчитель Малосадківської ЗОШ І – ІІ ступенів. У випробуваннях «Дослідження» та «Методичний практикум» перемогу здобула Михальчук Лілія Феодосіївна , яка стала переможцем районного етапу конкурсу.

Виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

Дата створення: 16:43 06.12.2018

Лічені дні залишилися до Новорічно – Різдвяних свят. Кожен з нас щиро чекає на ці прекрасні, наповнені дивом та новими сподіваннями свята, і тому дуже старанно до них готується. Результат такої активної підготовки закладів загальної середньої освіти представлено на виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», що проходила 5 грудня . Головною метою виставки є формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля Кожен навчальний заклад запропонував свою невеличку новорічну казку. Діти підготували композиції і захист до них : вірш, пісню, колядку. Вироби учнівських колективів експонуються у фойє адмінбудинку.

Обласний семінар методистів з інформатики

Дата створення: 16:38 01.12.2018

На базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар методистів з інформатики з проблеми «Впровадження інформаційних технологій навчання з метою розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів та ключових компетентностей у процесі викладання інформатики» (з досвіду роботи освітян Шумщини). Висловлюємо щиру вдячність творчим вчителям інформатики Матвійчук Л.В.( Цеценівський НВК), Доїзжак Н.Г.( Вілійський НВК), Омельчуку О.І., (Васьковецька ЗОШ І-ІІст.), Попович О.С.( В.Дедеркальська ЗОШ І – ІІІ ст.), Лазарук Т.Є. , Мельнику М.В., (Шумська ЗОШ І – ІІІ ст. №1), Заказнюк Н.П., (Шумський ліцей), методистам Касянчук М.Я. (відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради), Костюку Г.П., Остроголовій Н.М. (відділ освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації ) за високий рівень проведення цього заходу, а також усім освітянам, які долучились до його підготовки . Нехай спільна мета - якісна освіта для дітей Шумщини - єднає усіх нас у цій благородній справі.