Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:47 27.12.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:59 19.12.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:57 19.12.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 16:07 18.12.2019

Вітаємо ученицю 5 класу В.Загайцівського НВК Собко Вікторію з перемогою в обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (диплом III ступеня). Бажаємо подальших успіхів і перемог!

"Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Перші кроки. Досягнення та проблеми"

Дата створення: 15:47 19.11.2019

Концепція інклюзивної освіти відображає одну з головних демократичних ідей - усі діти - цінні й активні члени суспільства. Навчання в інклюзивних освітніх закладах корисне як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для інших  дітей, членів родин та суспільства в цілому.

Семінар-практикум «Комплексне застосування засобів для формування мовленнєвої та читацької компетенції школяра»

Дата створення: 12:22 21.10.2019

Для учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури на базі Садківського НВК проведено семінар-практикум «Комплексне застосування засобів для формування мовленнєвої та читацької компетенції школяра». У рамках заходу було висвітлено теоретичний та практичний аспект проблеми. Смусенко Т.Ф., вчитель зарубіжної літератури Вілійського НВК зробила огляд сучасних методичних прийомів візуалізації навчального матеріалу під час вивчення зарубіжної літератури (креолізований текст, буктрейлер, «дуддл», «фейсбук-сторінка літературного героя»). Про особливості оцінювання змісту і мовного оформлення письмових висловлень учнів на уроках української мови і літератури говорила у своєму виступі Півень Т.М., вчитель Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.-дитячого садка. Широкий спектр засобів для формування читацької компетенції учня продемонструвала вчитель зарубіжної літератури Клим’юк Т.С. в ході відкритого уроку в 7 класі на тему «Утвердження любові до батьківщини в баладі А.Міцкевича «Світязь». Хвилюючою і проникливою була літературно-музична композиція, присвячена Дню Захисника України, підготовлена педагогами та учнями Садківського НВК.