Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Обмін досвідом педагогів по створенню НВК

Дата створення: 14:17 17.05.2017

16 травня у Шкроботівському НВК побувала делегація Лановецького району у складі Дзюби В.Г, директора Борщівської ЗОШ І - ІІІ ступенів, Поцелуєвої Л.П., директора Нападівської ЗОШ І - ІІ ступенів, Онищука О.В., директора Борсуківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, Соломиної О.П., директора Великокуськовецької ЗОШ І- ІІ ступенів, Хмеля І.Л., секретаря виконкому Борсуківської с/р з метою запозичення досвіду створення НВК та організації навчально-виховного процесу. Під час творчої зустрічі директор Шкроботівського НВК Гліган В.Й. та методист методичного кабінету відділу  освіти , молоді та спорту Остапчук Г.Д. презентували нормативно-правову базу діяльності НВК, особливості організації роботи дошкільних груп . Колеги сусіднього району мали змогу ознайомитися із здобутками педагогічного колективу , роботою вихователів, матеріально- технічною базою закладу.

Результати виступу команд у Кубку Шумського району з пейнтболу

Дата створення: 14:41 15.05.2017

Результати  виступу команд  у  Кубку   Шумського  району  з  пейнтболу

Кубок Шумського району з пейнтболу, присвячений 75-річниці створення УПА

Дата створення: 11:31 15.05.2017

Справжнім святом звитяги, молодечого запалу та спортивного азарту став Кубок Шумського району з пейнтболу, присвячений 75-річниці створення УПА, що відбувся 14 травня у лісовому масиві с.Биківці.  25 команд з 18 населених пунктів Шумського району взяли участь у випробуваннях. 

День Матері!

Дата створення: 10:16 13.05.2017

районний семінар практикум для вихователів дошкільних закладів, груп короткотривалого перебування

Дата створення: 10:11 13.05.2017

На базі В.Дедеркальського дитячого ясла-садка відбувся районний семінар практикум для вихователів дошкільних закладів, груп короткотривалого перебування з проблеми "Використання нетрадиційних форм малювання на заняттях у дошкільному навчальному закладі". Вихованці середньої групи (вих.Колодій І.Н.) показали на практиці виконання колективного малюнка "Святкова скатертина" використовуючи нетрадиційні техніки малювання . Учасники семінару переглянули виховний захід "Від Великодньої гаївки до великодньої пісні".  Під час майстер-класу вихователі практично ознайомилися з нетрадиційними методиками малювання.

Участь учнів Темногаєцького НВК у Всеукраїнському турі ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач у м. Вінниці

Дата створення: 10:09 13.05.2017

Учні Темногаєцького НВК, під керівництвом вчителя математики Клим’юк Юлії Василівни, взяли участь у Всеукраїнському турі ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач у м. Вінниці.

Підсумки зльоту юних натуралістів

Дата створення: 10:07 13.05.2017

родинне свято "Від Великодньої гаївки до великодньої пісні" у Кутівській ЗОШ

Дата створення: 10:13 10.05.2017

21 квітня у Кутівській ЗОШ І ступеня відбулося родинне свято "Від Великодньої гаївки до великодньої пісні".  Під час свята діти виконували гаївки, веснянки, інсценізували сценку "Великодний кошик".  Разом з батьками грали українські народні ігри, танцювали народні танці (Кривий танець).