Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Семінар керівників шкіл

Дата створення: 10:52 04.04.2017

4 квітня 2017 року відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Організація та підвищення потенційних творчих можливостей педагогічного колективу щодо розвитку пізнавальних здібностей школярів на уроках та в позаурочний час». Досвідом роботи з даної проблеми ділились керівник Вілійського НВК Омельчук В.А. та педагоги закладу Михальчук В.М., Кандибал С.О., Гончар В.П., Олійник І.Г.  Під час семінару було розглянуто особливості закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея»

Дата створення: 10:58 31.03.2017

У Тетильківському НВК відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Зоологічна галерея». Переможцями стали – Присяжнюк Євген, учень 5 класу та Літвінчук Вікторія, учениця 8 класу. Їхні малюнки, «Благородний олень» та «Лелека чорний», були відправлені у Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад

Дата створення: 10:55 30.03.2017

28 – 29 березня 2017 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проходив обласний етап всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Засідання ПМПК

Дата створення: 11:12 29.03.2017

З метою психолого-педагогічного вивчення дітей з психофізичними порушеннями , надання рекомендації батькам та педагогам щодо особливостей навчання та виховання дітей даної категорії 27 березня відбулося засідання обласної ПМПК на базі району. Спеціалістами районної та обласної психолого-медико-педагогічної консультації обстежено та надано рекомендації щодо подальшого навчання , виховання , реабілітації 23 дітям району, батькам та опікунам.

Навчання та перевірка знань законодавчих та нормативних актів з охорони праці

Дата створення: 11:00 29.03.2017

29 березня проведено навчання та перевірку знань законодавчих та нормативних актів з охорони праці , пожежної безпеки , виробничої санітарії і гігієни праці , законодавства про працю, виробничих інструкцій з охорони праці, профілактики побутового травматизму, цивільного захисту, безпеки дорожнього руху, поводження в надзвичайних ситуаціях для класних керівників 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів І - ІІ ступеня .

Районна еколого-краєзнавча конференція "Шумщина - мій рідний край"

Дата створення: 11:05 28.03.2017

З метою залучення учнівської молоді до творчої природничо - дослідницької роботи прикладного краєзнавчого характеру 28 березня проведено районну еколого-краєзнавчу конференцію "Шумщина - мій рідний край". 16 учнів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району презентували проекти-дослідження унікальних природних об'єктів Шумщини.

Оздоровлення та відпочинок дітей

Дата створення: 11:02 28.03.2017

Весняний легкоатлетичний крос

Дата створення: 11:10 24.03.2017

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів І - ІІ та і - ІІІ ступенів району у міському парку проведено весняний легкоатлетичний крос. Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму.