Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Методичне об'єднання вчителів трудового навчання та "Основ здоров'я"

Дата створення: 15:20 03.02.2020

Проведено методичне об'єднання вчителів трудового навчання та "Основ здоров'я". 

Семінар «Впровадження в освітній процес з фізичної культури черлідингу»

Дата створення: 15:22 31.01.2020

31 січня 2020 року вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району на чолі з методистом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Григорієм Костюком взяли участь в науково-практичному семінарі «Впровадження в освітній процес з фізичної культури черлідингу», що відбувся в приміщенні спортивного комплексу Кременецької обласної гуманітарно- педагогічної академії ім. Тараса Шевченка за сприяння Федерації України з черлідингу. 

Методична студія вчителів іноземної мови Шумщини

Дата створення: 15:25 30.01.2020

Якісно викладати іноземну мову - вимога часу. Вчителі іноземних мов мають розуміти всю відповідальність, покладену на них: синтезувати різні методи, шукати нові можливості, щоб підвищити ефективність навчання кожної дитини. Проблемам забезпечення постійного професійного росту педагога, розвитку їх умінь реалізовувати наскрізні змістові лінії в освітній процес було присвячене засідання методичної студії вчителів іноземної мови Шумщини. Досвідом навчання молодших школярів в умовах НУШ ділилась Антонюк Н.О., вчитель англійської мови Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, про реалізацію наскрізної лінії «фінансова грамотність» при викладанні англійської мови говорила у своєму виступі Мельник Л.О., вчитель англійської мови Васьковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - дитячого садка. Шимків С.М., Бабін О.П., вчителі англійської мови Шумського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад I-III ст.-гімназія" презентували власну систему роботи з формування лінгвістичного, мовленнєвого та соціокультурного досвіду школярів на уроках та в позаурочний час. Цікавим для слухачів був досвід участі педагогів Шевчука О.Г.(В.Загайцівський НВК) та Золотарьової О.І. (Шумський НВК) у грантових конкурсах для вчителів і , як наслідок, їх фахове стажування у Франції та Німеччині. Про використання ресурсу Гете – Інституту на уроках німецької мови, перші кроки впровадження методики CLIL (предметно-мовне інтегроване навчання) у власній практиці розповіла Проценко М.В., учитель Цеценівського НВК. Учасники заходу отримали рекомендації та роз’яснення щодо здійснення формувального оцінювання в умовах НУШ, підбору діагностичних робіт для підсумкового тематичного оцінювання школярів, окремих аспектів завершення навчального року.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:27 29.01.2020

Вітаємо Підгородецьку Діану, ученицю 11 класу Вілійського НВК, з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (диплом ІІІ ст.). Бажаємо подальших успіхів і перемог !

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:38 27.01.2020

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:36 27.01.2020

Святкуємо День Соборності України.

Дата створення: 15:41 22.01.2020

Святкуємо День Соборності України.

Свято на базі торгово – розважального центру «Подоляни»

Дата створення: 15:45 16.01.2020

Найкращим свідченням результативності кожного проведеного заходу є щасливі очі дітей та їх усміхнені обличчя. Для обдарованих дітей району-переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів, спортивних змагань відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено свято на базі торгово – розважального центру «Подоляни» в м. Тернопіль. В програмі заходу-цікава розважальна програма, перегляд фільму «Пекельна Хоругва» в «СINEMA-city», гра в «Боулінг-клубі SILVER», справжня італійська піца в «Peperoni». Учні отримали відзнаки та подарунки з солодощів та фруктів. Діти також мали змогу оглянути найбільшу в Україні шопку, що знаходиться в церкві Апостола Петра. Щирі посмішки та блиск в очах дітей зробили цей день по-справжньому святковим, бажаним та незабутнім.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата створення: 15:42 16.01.2020