Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Цікаве таборування учнів Великозагайцівського НВК

Дата створення: 16:24 07.06.2017

 Триває оздоровча кампанія у загальноосвітніх навчальних закладах району  Цікаве таборування учнів Великозагайцівського НВК:  різноманітні розваги, конкурси, екскурсія в місто Тернопіль в Аквапарк, ляльковий театр, розважальний центр «Подоляни», похід у монастирський ліс «Скит».

      Регіональний конкурс сучасної пісні та співаної поезії “ГРЕМИСЛАВА”

Дата створення: 16:21 06.06.2017

                                                 Регіональний конкурс сучасної пісні та співаної поезії “ГРЕМИСЛАВА”

Спортивне свято   " Руки вправні, ноги дужі, фізкультуру любим дуже»

Дата створення: 16:15 03.06.2017

2 червня відділом освіти, молоді та спорту спільно із дирекцією Великодедеркальського ясла-садка проведено спортивне свято   " Руки вправні, ноги дужі, фізкультуру любим дуже», приурочене Міжнародному дню захисту дітей.  Свято розпочалося із вітального слова  голови В.Дедеркальської громади І.Ф.Данилюка.  Вихованці мали змогу продемонструвати силу, спритність, кмітливість. Цікавими були змагання дітей із своїми батьками.  Завершили свято врученням подарунків від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 16:43 01.06.2017

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

СВЯТО "ПРОЩАВАЙ САДОЧКУ"

Дата створення: 12:31 26.05.2017

В усіх дошкільних групах навчально-виховних  комплексів цими днями пройшли традиційні випускні свята. Ці дні - святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата створення: 13:25 23.05.2017

ВІТАННЯ УЧАСНИКАМ ЗНО ВІД Л.ГРИНЕВИЧ

Дата створення: 09:56 22.05.2017

     Хочу підтримати наших випускників, які вже завтра складатимуть своє перше тестування з української мови та літератури!)       Пам'ятаю своє перше ЗНО, коли я була керівником проекту «Центр тестових технологій", і ми лише запускали оцінювання. Певно це звучить дивно, але для нас це також був своєрідний іспит, а ще шалений стрес і тиск.        Суспільство поділилося на тих, хто вірив в успіх, і тих, хто ні. Але нам все вдалося, бо були люди, які підтримували цю ідею. Завтра вся Україна вболіватиме за учасників тестування, і сподіваюся, що ця підтримка допоможе вам)      Отже, #ЩастиНаЗНО, і ось поради психологаСветлана Ройз, що можуть допомогти вам вгамувати хвилювання: goo.gl/VYLT1D