Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата створення: 13:25 23.05.2017

ВІТАННЯ УЧАСНИКАМ ЗНО ВІД Л.ГРИНЕВИЧ

Дата створення: 09:56 22.05.2017

     Хочу підтримати наших випускників, які вже завтра складатимуть своє перше тестування з української мови та літератури!)       Пам'ятаю своє перше ЗНО, коли я була керівником проекту «Центр тестових технологій", і ми лише запускали оцінювання. Певно це звучить дивно, але для нас це також був своєрідний іспит, а ще шалений стрес і тиск.        Суспільство поділилося на тих, хто вірив в успіх, і тих, хто ні. Але нам все вдалося, бо були люди, які підтримували цю ідею. Завтра вся Україна вболіватиме за учасників тестування, і сподіваюся, що ця підтримка допоможе вам)      Отже, #ЩастиНаЗНО, і ось поради психологаСветлана Ройз, що можуть допомогти вам вгамувати хвилювання: goo.gl/VYLT1D        

День Європи

Дата створення: 13:59 20.05.2017

 

Сьогодні - День вишиванки!

Дата створення: 16:11 18.05.2017

Сьогодні - День вишиванки!

Покращення матеріально-технічної бази предмета "Захист Вітчизни"

Дата створення: 13:13 18.05.2017

Національно-патріотичне виховання учнів є пріоритетом державної політики у сфері забезпечення національної безпеки. З метою покращення матеріальної бази предмета «Захист Вітчизни» закуплено та передано для користування у загальноосвітні навчальні заклади І – ІІІ ступенів (Матвіївський НВК, В.Загайцівський НВК, Вілійський НВК, В.Дедеркальська ЗОШ І - ІІІ ступенів) пневматичні гвинтівки.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата створення: 14:18 17.05.2017

Обмін досвідом педагогів по створенню НВК

Дата створення: 14:17 17.05.2017

16 травня у Шкроботівському НВК побувала делегація Лановецького району у складі Дзюби В.Г, директора Борщівської ЗОШ І - ІІІ ступенів, Поцелуєвої Л.П., директора Нападівської ЗОШ І - ІІ ступенів, Онищука О.В., директора Борсуківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, Соломиної О.П., директора Великокуськовецької ЗОШ І- ІІ ступенів, Хмеля І.Л., секретаря виконкому Борсуківської с/р з метою запозичення досвіду створення НВК та організації навчально-виховного процесу. Під час творчої зустрічі директор Шкроботівського НВК Гліган В.Й. та методист методичного кабінету відділу  освіти , молоді та спорту Остапчук Г.Д. презентували нормативно-правову базу діяльності НВК, особливості організації роботи дошкільних груп . Колеги сусіднього району мали змогу ознайомитися із здобутками педагогічного колективу , роботою вихователів, матеріально- технічною базою закладу.