Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Робоча поїзда у Вілійський НВК та В.Загайцівський НВК

Дата створення: 09:32 22.09.2017

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Панчук І.М. з робочою поїздкою відвідав Вілійський НВК , Великозагайцівський НВК.  В ході поїзди проведено зустрічі з педагогічними колективами навчальних закладів, обговорено актуальні освітянські проблеми.  У Вілійському НВК оглянуто приміщення , де будуть розпочинатися роботи по облаштуванню системи опалення  З метою розвитку фізичної культури , зміцнення здоров'я школярів , покращення матеріальної бази даним закладам вручено тенісні столи.

Проект "Квіти Матерям захисників Украіни"

Дата створення: 09:21 18.09.2017

Проект "Квіти Матерям захисників Украіни"-учні Тетильківського НВК присвятили цей прапор із квітів Матерям.що виховали синів-захисників рідного краю.

Благодійна акція з нагоди Дня знань

Дата створення: 09:24 15.09.2017

У Темногаєцькому НВК проведено благодійну акцію з метою надання соціальної підтримки дітям соціально-незахищених категорій. На зібрані кошти було придбано невеликі подарунки.

Інструктивно-методична нарада заступників директорів шкіл

Дата створення: 09:34 14.09.2017

Інструктивно-методична нарада з заступниками директорів шкіл з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району була присвячена особливостям організації навчально-виховного процесу у 2017-2018 н.р. у світлі реформаційних змін . Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчук І.М. привітав присутніх з початком навчального року і побажав успішної плідної праці. У своїх виступах методисти окреслили основні аспекти здійснення методичної роботи з педагогічними кадрами в районі, наголосивши на її переорієнтації на індивідуальні форми роботи поряд з масовими , на надання конкретної дієвої методичної допомоги кожному вчителеві залежно від його професійних запитів і проблем. Заступники отримали коментар щодо особливостей викладання навчальних дисциплін у новому навчальному році : впровадження оновлених, розвантажених програм, аналіз навчально- методичного забезпечення. Зроблено моніторинг результатів ЗНО- 2017, виділено проблеми і недоліки, визначено шляхи їх усунення