Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

Робоча поїзда у Вілійський НВК та В.Загайцівський НВК

Дата створення: 09:32 22.09.2017

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Панчук І.М. з робочою поїздкою відвідав Вілійський НВК , Великозагайцівський НВК.  В ході поїзди проведено зустрічі з педагогічними колективами навчальних закладів, обговорено актуальні освітянські проблеми.  У Вілійському НВК оглянуто приміщення , де будуть розпочинатися роботи по облаштуванню системи опалення  З метою розвитку фізичної культури , зміцнення здоров'я школярів , покращення матеріальної бази даним закладам вручено тенісні столи.

Проект "Квіти Матерям захисників Украіни"

Дата створення: 09:21 18.09.2017

Проект "Квіти Матерям захисників Украіни"-учні Тетильківського НВК присвятили цей прапор із квітів Матерям.що виховали синів-захисників рідного краю.

Благодійна акція з нагоди Дня знань

Дата створення: 09:24 15.09.2017

У Темногаєцькому НВК проведено благодійну акцію з метою надання соціальної підтримки дітям соціально-незахищених категорій. На зібрані кошти було придбано невеликі подарунки.

Інструктивно-методична нарада заступників директорів шкіл

Дата створення: 09:34 14.09.2017

Інструктивно-методична нарада з заступниками директорів шкіл з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району була присвячена особливостям організації навчально-виховного процесу у 2017-2018 н.р. у світлі реформаційних змін . Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчук І.М. привітав присутніх з початком навчального року і побажав успішної плідної праці. У своїх виступах методисти окреслили основні аспекти здійснення методичної роботи з педагогічними кадрами в районі, наголосивши на її переорієнтації на індивідуальні форми роботи поряд з масовими , на надання конкретної дієвої методичної допомоги кожному вчителеві залежно від його професійних запитів і проблем. Заступники отримали коментар щодо особливостей викладання навчальних дисциплін у новому навчальному році : впровадження оновлених, розвантажених програм, аналіз навчально- методичного забезпечення. Зроблено моніторинг результатів ЗНО- 2017, виділено проблеми і недоліки, визначено шляхи їх усунення

Розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Дата створення: 10:10 29.08.2017

      28 серпня відбулася розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації "Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Шумщини" .  Освітян району привітали голова Шумської районної ради Т.Ф.Корець, заступник голова Шумської районної державної адміністрації В.П. Штурма.      З доповіддю "Підсумки роботи освітянської галузі за 2016-2017 навчальний рік та завдання на 2017-2018 навчальний рік у контексті реформування національної освіти" виступив начальник відділу освіти І.М.Панчук. На колегії окреслено пріоритетні напрямки роботи освітянської галузі району, державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізовано підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначено досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострено увагу на помилках та упущеннях, намічено шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами району. Керівникам загальноосвітніх навальних закладів презентовано результати рейтингової діяльності шкіл району за 2016-2017 навчальний рік.        Демчук С.Л., голова Шумської організації профспілки працівників освіти і науки у своєму виступі наголосила на важливості співпраці дирекцій ЗНЗ району з головами шкільних профспілкових організацій з питань соціального захисту педагогів району.