Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

КОЛЕГІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата створення: 14:13 30.08.2018

Забезпечення рівного доступу до якісної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, підвищення якості навчально-виховного процесу, створення всіх умов для ефективного старту Нової української школи – ключові питання, що піднімались в ході розширеного засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата створення: 11:49 23.08.2018

УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО — ШАНСИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Дата створення: 12:41 26.06.2018

Успішна реалізація у будь-якій професійній галузі вимагає постійного підвищення власного рівня. Вчитель німецької мови Цеценівського НВК Проценко Марія Василівна була учасником Освітнього конгресу «Школа майбутнього — шанси та перспективи», організованого Goethe-Institut спільно з Міністерством освіти і науки України, що відбувся 15-16 червня 2018 року в м.Київ. Конгрес, на якому експерти з Німеччини, Швейцарії та України піднімали та обговорювали основні аспекти реформи шкільної освіти, ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018. Марія Василівна взяла участь в роботі воркшопів в секціях «Орієнтація на компетенції та освітні стандарти» та «Актуальні вимоги до професійної підготовки та підвищення кваліфікації вчителів».

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Дата створення: 11:30 15.06.2018

15 червня 2018 року з метою організованого та якісного проведення відпочинку, зайнятості учнівської молоді під час канікул відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відправив 31 дитину з числа пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на оздоровлення та відпочинок у комунальний дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» с.Кутянка Шумського району. Відпочинкова зміна у таборі триватиме з 15.06 по 28.06.2018 року.

ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧА ЕКСПЕДИЦІЯ «ВОЛИНСЬКИМИ ШЛЯХАМИ УЛАСА САМЧУКА"

Дата створення: 16:48 05.06.2018

1-3  червня 2018 року проведено  туристсько-краєзнавчу експедицію «Волинськими шляхами   Уласа Самчука". У подорожі взяли участь 20 учнів  Васьковецької  ЗОШ  І – ІІ ступенів, Бриківського  НВК, Тилявського  НВК, Бірківського  НВК,  гуртківці центру позашкільної роботи.  Туристи розпочали подорож у с. Кутянка , побували  в урочищі  Гурби, с.Майдан, хуторі Лішня, на  джерелі  святого  Амфілохія с.Іловиця,  зупинялися  на  ночівлю  у  садибі  мисливського  господарства «Нечай»  .  

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 16:34 05.06.2018

Cвяткова програма до Дня захисту дітей, що відбулась 1 червня 2018 року в с.В.Дедеркали, вирізнялась розмаїттям розважальних заходів. Конкурси, ігри, спортивні змагання, музичні номери , майстер-класи, театралізоване дійство створили цікаву і захоплюючу атмосферу для дітей. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шарак Н.М. привітала учасників, гостей та організаторів дійства і передала подарунки від відділу (набори іграшок, розвивальних ігор) для наймолодших-вихованців В.Дедеркальського дитячого ясла-садка.

УЧАСТЬ В ПЕРШОМУ ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ «ОСВІТА. ПРОФЕСІЯ. КАР’ЄРА»

Дата створення: 16:33 01.06.2018

29 травня 2018 року делегація учнів району взяла участь в першому обласному форумі професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра», що відбувся в м. Тернопіль, в приміщенні ТРЦ «Подоляни». Школярі мали можливість познайомитись з можливостями професійно-технічної освіти області, актуальними і перспективними професіями. На заході працювали творчі майстерні, презентаційні майданчики та дискусійні панелі. Цікавою була виставка-презентація закладів профосвіти Тернопільщини, де учні та педагоги проводили майстер-класи за професіями. Окрасою заходу був святковий концерт. Форум залишив найкращі враження у випускників, сприяв встановленню нових контактів та знайомств, збагаченню досвідом в перспективі обрання майбутнього фаху.

Підсумки районного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму цінн

Дата створення: 13:07 31.05.2018

Підсумки  районного  конкурсу  інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму ціннісних орієнтирів Української Хартії вільної людини» »