Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

МЕСЕДЖ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

     Своєрідний пошук нових можливостей, володіння мистецтвом та інструментами ефективного викладання предметів, створення  цікавих та нестандартних завдань, вправ, що сприяють розвитку пізнавальної активності школярів, мотивують до вивчення нового продемонстрували вчителі початкових класів в ході проведення  меседжу, який відбувся 04 січня 2020 року. 

 Остапчук Г.Д., методист відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА акцентувала увагу на важливості початкової освіти для становлення особистості, зазначила необхідність мотивації та налаштування учителів до осучаснення та оновлення знань, вмінь, інструментів, адже результат навчання значною мірою залежить від досконалого знання нормативної бази, майстерності педагога, від конкретних та ефективних методик, які використовуються у щоденній практиці.

Вчитель другого класу Людвищенського НВК Присяжнюк С.М. ознайомила учасників із сучасними освітніми трендами у навчанні молодших школярів у контексті вимог Нової української школи та  привернула увагу до методичних підходів організації освітнього середовища на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного навчання.

Вчитель третього класу В.Загайцівського НВК Соловей К.Г. поділилася враженнями від проходження сертифікації та побажала успіхів своїм колегам, що цьогоріч виявили бажання сертифікуватися.

Захід завершився «круглим столом», у ході якого проведено зворотній зв’язок, обговорено напрями подальшої співпраці з питань упровадження сучасних методів та форм  у навчальний процес.  « повернутися до списку новин