Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

КОЛЕГІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Забезпечення рівного доступу до якісної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, підвищення якості навчально-виховного процесу, створення всіх умов для ефективного старту Нової української школи – ключові питання, що піднімались в ході розширеного засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації.


З вітальним словом до освітян звернувся голова Шумської районної ради Корець Т.Ф. У своїй доповіді начальник відділу освіти, молоді та спорту Панчук І.М. підсумував роботу освітянської галузі за 2017-2018 навчальний рік та окреслив завдання і цілі на 2018-2019 навчальний рік в контексті реформування освіти та впровадження Державного стандарту загальної початкової освіти.


Привітала освітян з початком навчального року голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Демчук С.Л., акцентувавши увагу в своєму виступі на гарантіях соціально-економічних прав педагогів. Завершилась колегія обговоренням низки важливих галузевих питань« повернутися до списку новин