Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників

    14 листопада відбулося засідання Шумської районної ради Ліги старшокласників, у якому взяли участь лідери закладів загальної середньої освіти району .
      Учасників засідання привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М.Панчук . 
      В ході засідання кожен лідер поділився досвідом і результатами роботи учнівського самоврядування в школі. Старшокласники зазначили , що шкільні активи, органи учнівського самоврядування ініціюють, організовують та беруть участь у різноманітних доброчинних заходах патріотичного спрямування. 
   Методист методичного кабінету Остроголова Н.М. акцентувала увагу школярів на реалізації культурологічного проекту «Квіти Матерям захисників України» та проекту «Знай наших». 
Лідери шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками громадської організації «ІнСорс», які презентували Всеукраїнський освітній проект "Відкривай Україну". Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом у своєму населеному пункті. 


       З метою розвитку навичок невербальної комунікації та взаємодії в групі з учасниками засідання було проведено гру «Вавилонська вежа»

.« повернутися до списку новин