Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18-19 травня на базі комунального дитячого оздоровчого закладу "Дивосвіт" проведено районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
16 команд із освітніх навчальних закладів району взяли участь у змаганнях. 13 роїв змагалися за програмою «Джура», 3 - за програмою «Сокіл».
Програма районного етапу гри «Сокіл» ( «Джура») включала види випробувань :
- «Стройовий впоряд»;
- «Смуга перешкод»;
- «Стрільба»;
- «Рятівник»;
- «Військово- прикладні»;
- «Відун»;
- «Топографія»;
- «Перетягування канату»;
- «Таборування».
Кращі результати у заліку «Джура» показали команди Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів ( І місце, кер. команди Колесник І.В., Омельчук О. І.), Андрушівського НВК ( ІІ місце, кер. Захарчук С.А.), Бірківського НВК ( ІІІ місце, кер. Черній О.П.) у заліку «Сокіл» - команда Матвіївського НВК ( І місце, кер. команди Гачкевич М.В., Кузьменюк А.С.).
Подарунком для усіх учасників стала святкова дискотека, організована працівниками Будинку культури за сприяння начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчука І.М.
Вітаємо з перемогою команди Матвіївського НВК та Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів , які будуть захищати честь району 5-9 червня на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура») в музейному комплексі «Лемківське село» Монастириського району. 
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює подяку за допомогу у підготовці та проведенні районного етапу дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») :
- директору комунального дитячого оздоровчого закладу «Дивосвіт» Ніколюку Леоніду Іполітовичу;
- лісничому Суразького лісництва Ладану Степану Володимировичу;
- інспектору з ювінальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області капітану поліції Сафанюк Мирославі Ростиславівні;
- медичній сестрі Андрушівського НВК Ціхонській Ользі Олексіївні ;
- працівнику районного Будинку культури Ніколюку Олегу Володимировичу;
- головній суддівській колегії змагань та суддям на етапах змагань.« повернутися до списку новин