Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Семінар-практикум «Комплексне застосування засобів для формування мовленнєвої та читацької компетенції школяра»

Для учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури на базі Садківського НВК проведено семінар-практикум «Комплексне застосування засобів для формування мовленнєвої та читацької компетенції школяра».
У рамках заходу було висвітлено теоретичний та практичний аспект проблеми. Смусенко Т.Ф., вчитель зарубіжної літератури Вілійського НВК зробила огляд сучасних методичних прийомів візуалізації навчального матеріалу під час вивчення зарубіжної літератури (креолізований текст, буктрейлер, «дуддл», «фейсбук-сторінка літературного героя»). Про особливості оцінювання змісту і мовного оформлення письмових висловлень учнів на уроках української мови і літератури говорила у своєму виступі Півень Т.М., вчитель Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.-дитячого садка.
Широкий спектр засобів для формування читацької компетенції учня продемонструвала вчитель зарубіжної літератури Клим’юк Т.С. в ході відкритого уроку в 7 класі на тему «Утвердження любові до батьківщини в баладі А.Міцкевича «Світязь». Хвилюючою і проникливою була літературно-музична композиція, присвячена Дню Захисника України, підготовлена педагогами та учнями Садківського НВК. « повернутися до списку новин