Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

      21 - 22 лютого  2018 року стартувало навчання вчителів майбутніх першокласників. Навчання організовано відповідно до Типової освітньої програми підготовки вчителів 1-их класів Нової української школи. У  ході  роботи  педагоги познайомилися з нормативно – правовою базою, особливостями навчання дорослих, складали модель сучасного вчителя як провідника ідей  Нової української школи, ознайомилися  з організацією ефективного і безпечного освітнього середовища, переліком вимог, яким має відповідати класна кімната, обговорювали особливості розвитку дітей 6 -7-річного віку,  моделювали ранкові зустрічі, розробляли план  класної  кімнати.

         Учасники тренінгу працювали надзвичайно творчо, пізнавально і креативно.  Не зважаючи на те, що від великої кількості отриманого матеріалу і від інтенсивних інтерактивних вправ всі потомилися, ніхто не хотів розходитись. Настрій був чудовий.

      Наступна зустріч (друга очна сесія) для  вчителів, які навчатимуть перші класи у 2018/2019 навчальному році  відбудеться 26, 27, 28 березня.« повернутися до списку новин