Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Нарада керівників шкіл

21 березня проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів району. 
Корець Т.ф., голова районної ради, Штурма В.П., заступник голови райдержадміністрації, Панчук І.М., начальник відділу освіти повідомили освітянам про прийняття рішення на сесії про збільшення посадових окладів вихователів дошкільних навчальних закладів і інших категорій педпрацівників, що фінансуються з місцевого бюджету. Оскільки з 1 січня 2017 року на два тарифні розряди підвищено посадові оклади вчителів ЗНЗ за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, збільшення зарплати всіх інших педпрацівників згідно постанови уряду від 14.12.2016 року №974 виноситься на розгляд органів місцевого самоврядування.
Липка В.І., начальник Шумського бюро правової допомоги, ознайомив присутніх з функціями і завданнями бюро, особливостями надання первинної та вторинної правової допомоги населенню району. 
 Ніколаєва А.В., головний спеціаліст відділу ознайомила з нововведеннями при організації проведення військового обліку військовозобов'язаних у навчальних закладах, забезпечення керівними документами, наявність та якість її ведення.
Методисти відділу освіти наголосили на особливостях проведення ДПА у 2016 - 2017 навчальному році , пробного зовнішнього оцінювання, проведення комплексних інструктажів до початку весняних канікул , затвердження інструкцій щодо дій персоналу суб'єкта господарювання у разі загрози , або виникнення надзвичайних ситуацій.« повернутися до списку новин