Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Не почути і побачити, а відчути на собі, що навчання може бути кращим,  інакшим.  Формуванню умінь і готовності вчителя іноземної мови працювати в новій українській школі було присвячене засідання районного методичного об’єднання вчителів англійської мови.

Антонюк Н.О., вчитель Шумської  ЗОШ І-ІІІст. №1, закладу , що бере участь в пілотному проекті "Нова українська школа», поділилась з присутніми досвідом викладання предмета в 1 класі і провела практичні заняття. Учителі, перейшовши на деякий час у роль учнів, виконували різні види вправ, які сприяють розвитку комунікативних навиків, вмінь працювати в групах.

На окремих аспектах підготовки учнів до ЗНО з англійської мови зупинилась у своєму виступі Крохмалюк О.Л., вчитель В.Дедеркальської ЗОШ І-ІІІ ст. і провела практикум «Аудіювання як складова тесту ЗНО-2018».

Шимків С.М., вчитель Шумського НВК, привернула увагу колег до вимог щодо визначення цілей, мети уроку, сучасних підходів до планування уроку. Вчителів ознайомлено з особливостями завершення навчального року та проведення ДПА.

 « повернутися до списку новин