Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ «ВІД ФІЛОСОФІЇ ЛЕГКОКРИЛОСТІ ДО ФІЛОСОФІЇ СЕРЦЯ»

             Яким має бути сучасний урок літератури, щоб зворушити душу підлітка, пробудити в ньому кращі людські якості? Як розкрити творчий потенціал кожної дитини через умілий дотик словом до серця? Відповіді на цi та інші питання з методики викладання предмета знайшли для себе вчителі зарубіжної літератури району в ході семінару «Від філософії легкокрилості до філософії серця», що відбувся на базі Шумського НВК за участю кандидата філологічних наук, доцента кафедри гуманітарної освіти Львівського ОІППО, члена-кореспондента Національної академії ноосферної освіти Анни-Марії Богосвятської, завідувача лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Лідії Степанівни Боруцької, вчителя Борщівської ЗОШ №2 Чоловської Ольги Сильвестрівни та вчителя зарубіжної літератури Шумського НВК Ходюк Олени Станіславівни, саме за ініціативи якої і проведено захід. 


            Зворушливе есе-привітання «Дотик до душі» від Ходюк О.С., секрети фахової майстерності вчителя-словесника від Боруцької Л.С., урок – літературна дегустація «Ми – крила» та майстер-клас «Урок мовою серця» від Чоловської О. С., майстер – клас «Учитель Нової української школи – яким він повинен бути?» від А.-М. Богосвятської та неперевершена презентація проекту «Есе. Діалог книг» від учнів-учасників літературної студії Шумського НВК зробили чотиригодинну зустріч вражаючою та незабутньою. 


              «Це був не просто методичний захід, а зустріч-подарунок, зустріч-диво, що залишить пам’ятний слід у душі кожного із нас»,-дякували вчителі по завершенню семінару організаторам та гостям .« повернутися до списку новин