Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

      28 серпня відбулася розширена колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації "Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Шумщини" . 
Освітян району привітали голова Шумської районної ради Т.Ф.Корець, заступник голова Шумської районної державної адміністрації В.П. Штурма. 
    З доповіддю "Підсумки роботи освітянської галузі за 2016-2017 навчальний рік та завдання на 2017-2018 навчальний рік у контексті реформування національної освіти" виступив начальник відділу освіти І.М.Панчук. На колегії окреслено пріоритетні напрямки роботи освітянської галузі району, державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізовано підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначено досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострено увагу на помилках та упущеннях, намічено шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами району. Керівникам загальноосвітніх навальних закладів презентовано результати рейтингової діяльності шкіл району за 2016-2017 навчальний рік. 
      Демчук С.Л., голова Шумської організації профспілки працівників освіти і науки у своєму виступі наголосила на важливості співпраці дирекцій ЗНЗ району з головами шкільних профспілкових організацій з питань соціального захисту педагогів району.« повернутися до списку новин