Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЛЮДВИЩЕНСЬКОГО НВК

Дата створення: 11:58 10.06.2019

Конкурсна  комісія  за  результатами  проведеного  конукурсу  на  зайняття  вакантної  посди  директора  Людвищенського  НВК визначила  переможця  - Ковальчук  Ольгу  Василівну. 

Обласний семінар методистів з предмета "Захист Вітчизни»

Дата створення: 11:07 24.05.2019

Про важливість формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни йшлося на обласному семінарі методистів з предмета "Захист Вітчизни», що відбувся 22 травня 2019 року. В ході «круглого столу», проведеного на базі Тилявського НВК, власним досвідом роботи, здобутками і напрацюваннями ділились педагоги: Гончар С.І., вчитель предмета "Захист Вітчизни» Вілійського НВК, Ковальський Ю.В., вчитель предмета "Захист Вітчизни» Шумського НВК, Гачкевич М.В., керівник військово-патріотичних гуртків Матвіївського НВК, Ходюк О.С., вчитель Шумського НВК і Косік В.А., вчитель Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст., провід Шумської станиці «Пласт». На використанні компетентнісного підходу у військово-патріотичному вихованні старшокласників акцентував увагу присутніх Волянюк Б.О., методист Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО. З практикою роботи методичних установ з даної проблеми ознайомили учасників семінару Шарак Н.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА, Бойчук Л.А., завідувач методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, методисти Лотоцький Р.Г. і Костюк Г.П. Цікавими та пізнавальними були екскурсія в музей Уласа Самчука, проведена Панасюком П.Д. і Волянюк О.М. та в музей під відкритим небом «Табір ВО УПА Волинь- Південь» , проведена Дударом Л.Г., директором Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.  Палке патріотичне слово, українська пісня, що лунали з вуст учнів Тилявського НВК, В.Іловицького НВК, пластунів Шумської станиці, Ганни Дуляницької, вчителя Людвищенського НВК, педагогів Стіжоцького НВК були ніби присягою вірності краю , пам’яті славетних земляків, борців за волю України. Дякуємо усім, хто долучився до проведення семінару . Нехай спільна мета - якісна освіта для дітей Шумщини і виховання патріота рідної землі єднає нас у цій благородній справі!

МЕТОДИЧНІ ГОСТИНИ У КРЕМЕНЕЦЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Дата створення: 11:13 21.05.2019

Море позитивних вражень, насолода професійного спілкування, збагачення досвідом колег з Кременця і Рівненщини в царині музичного мистецтва. Щира вдячність організаторам методичних гостин – викладачам відділення музичного мистецтва Кременецького педагогічного коледжу і особисто п. Олені Новик! Наше коло друзів стає більшим!  

Засідання районного семінару вчителів природничого циклу

Дата створення: 11:16 20.05.2019

       Питання природоохоронної, еколого-натуралістичної та дослідницької роботи розглядалися під час роботи районного семінару вчителів природничого циклу на базі Вілійського НВК з теми «Формування гармонійно розвиненої особистості через залучення школярів до еколого-краєзнавчої дослідницької діяльності».                      У ході семінару проведено екскурсійний рейд до місцевого кар’єру.  Незабутні враження залишилися у вчителів під час мандрівки екостежкою «Буково-липова алея - пам’ятка антропогенного ландшафту урочища «Гаївка», під час якої педагоги мали можливість ознайомитися з видовим різноманіттям флори та фауни даної місцевості.

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата створення: 12:26 22.03.2019

21 березня відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району з виробничих питань. Обговорювалися питання завершення навчального року, фінансово-господарської діяльності закладів, організації протидії булінгу та насильства , забезпечення підручниками.

СЕМІНАР -ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Дата створення: 12:20 22.03.2019

Про успішну підготовку учнів до Державної підсумкової атестації і ЗНО , особливості використання тренінгових технологій на уроках говорили вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти району під час семінару-практикуму , що відбувся 20 квітня. В ході теоретичної частини заходу завідувач методичного кабінету Наталія Шарак привернула увагу педагогів до забезпечення діяльнісної складової викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури, використання навчально-методичних ресурсів для підготовки до ЗНО, окреслила орієнтовні вимоги до змісту робіт державної підсумкової атестації у 9 класі. Вчитель Тетильківського НВК Левчук Л.Я. поділилась досвідом роботи з формування завдань ДПА з зарубіжної літератури, запропонувала власні зразки тестів для комплексної перевірки знань. Практичну частину заходу підготували вчителі- словесники Піщатинського НВК. Мельничук Г.П., вчитель української мови презентувала методичний кейс «Уроки-тренінги як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках словесності» і спільно з вчителем зарубіжної літератури Стециною Т.Д. провела тренінг з педагогами. Вони вміло моделювали навчальні ситуації та разом з учасниками тренінгу знаходили креативні рішення щодо поставленої проблематики та завдань

Семінар керівників закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 09:58 13.03.2019

12 березня 2019 року проведено семінар керівників закладів загальної середньої освіти району «Методичний супровід змін в документуванні управлінської інформації». З вимогами до складання окремих видів документів згідно нової Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 №676, ознайомила присутніх завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Шарак. У формі воркшопу, проведеного методистом Наталією Остроголовою, обговорено питання норм і правил написання розпорядчих документів, складання річного плану роботи закладу, структури проведення педагогічної ради. Свій практичний досвід ведення ділової документації продемонстрували Марія Галаган, директор Тетильківського НВК, Валентина Омельчук, директор Вілійського НВК, Ірина Решетило, директор Цеценівського НВК, Леонід Дудар, директор Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. В ході семінару методисти, головний спеціаліст відділу Алла Ніколаєва акцентували увагу керівників на питаннях підготовки до державної підсумкової атестації та проведенні атестації педагогічних працівників