Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 16:34 05.06.2018

Cвяткова програма до Дня захисту дітей, що відбулась 1 червня 2018 року в с.В.Дедеркали, вирізнялась розмаїттям розважальних заходів. Конкурси, ігри, спортивні змагання, музичні номери , майстер-класи, театралізоване дійство створили цікаву і захоплюючу атмосферу для дітей. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шарак Н.М. привітала учасників, гостей та організаторів дійства і передала подарунки від відділу (набори іграшок, розвивальних ігор) для наймолодших-вихованців В.Дедеркальського дитячого ясла-садка.

УЧАСТЬ В ПЕРШОМУ ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ «ОСВІТА. ПРОФЕСІЯ. КАР’ЄРА»

Дата створення: 16:33 01.06.2018

29 травня 2018 року делегація учнів району взяла участь в першому обласному форумі професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра», що відбувся в м. Тернопіль, в приміщенні ТРЦ «Подоляни». Школярі мали можливість познайомитись з можливостями професійно-технічної освіти області, актуальними і перспективними професіями. На заході працювали творчі майстерні, презентаційні майданчики та дискусійні панелі. Цікавою була виставка-презентація закладів профосвіти Тернопільщини, де учні та педагоги проводили майстер-класи за професіями. Окрасою заходу був святковий концерт. Форум залишив найкращі враження у випускників, сприяв встановленню нових контактів та знайомств, збагаченню досвідом в перспективі обрання майбутнього фаху.

Підсумки районного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму цінн

Дата створення: 13:07 31.05.2018

Підсумки  районного  конкурсу  інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму ціннісних орієнтирів Української Хартії вільної людини» »

ЗНО з української мови

Дата створення: 12:35 25.05.2018

24 травня 2018 року учні закладів загальної середньої освіти району та професійно-технічного училища здавали ДПА у формі ЗНО на базі пункту тестування, що розміщений в Шумському НВК. Організаційно-методичні заходи, роз’яснювальна робота, проведені працівниками відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА напередодні тестування, злагоджені дії спільно з відповідальними за пункт тестування посприяли успішному проведенню ЗНО.  39 осіб забезпечували проведення тестування. Із зареєстрованих 221 учасника з’явилося 211. Ті учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, не залежних від їх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Бажаємо успіхів у здачі ЗНО!

районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 12:32 21.05.2018

18-19 травня на базі комунального дитячого оздоровчого закладу "Дивосвіт" проведено районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 16 команд із освітніх навчальних закладів району взяли участь у змаганнях. 13 роїв змагалися за програмою «Джура», 3 - за програмою «Сокіл». Програма районного етапу гри «Сокіл» ( «Джура») включала види випробувань : - «Стройовий впоряд»; - «Смуга перешкод»; - «Стрільба»; - «Рятівник»; - «Військово- прикладні»; - «Відун»; - «Топографія»; - «Перетягування канату»; - «Таборування». Кращі результати у заліку «Джура» показали команди Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів ( І місце, кер. команди Колесник І.В., Омельчук О. І.), Андрушівського НВК ( ІІ місце, кер. Захарчук С.А.), Бірківського НВК ( ІІІ місце, кер. Черній О.П.) у заліку «Сокіл» - команда Матвіївського НВК ( І місце, кер. команди Гачкевич М.В., Кузьменюк А.С.). Подарунком для усіх учасників стала святкова дискотека, організована працівниками Будинку культури за сприяння начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчука І.М. Вітаємо з перемогою команди Матвіївського НВК та Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів , які будуть захищати честь району 5-9 червня на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура») в музейному комплексі «Лемківське село» Монастириського району.  Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює подяку за допомогу у підготовці та проведенні районного етапу дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») : - директору комунального дитячого оздоровчого закладу «Дивосвіт» Ніколюку Леоніду Іполітовичу; - лісничому Суразького лісництва Ладану Степану Володимировичу; - інспектору з ювінальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області капітану поліції Сафанюк Мирославі Ростиславівні; - медичній сестрі Андрушівського НВК Ціхонській Ользі Олексіївні ; - працівнику районного Будинку культури Ніколюку Олегу Володимировичу; - головній суддівській колегії змагань та суддям на етапах змагань.

ІІ Кубок Шумського району з пейнтболу серед молоді , 13.05.2018 року , с.Биківці

Дата створення: 12:21 14.05.2018

ІІ Кубок Шумського району з пейнтболу серед молоді , 13.05.2018 року , с.Биківці

АКЦІЯ «Схід та Захід разом»

Дата створення: 09:28 10.04.2018

В рамках культурного обміну «Схід та Захід разом» в Шумському районі з 6 по 9 квітня перебували 25 школярів з Донеччини. Діти проводили Великодні свята в родинах, спілкувались з однолітками, знайомились з місцевими традиціями та звичаями святкування Пасхи, відвідували святкові Богослужіння, взяли участь у цікавих екскурсіях визначними місцями краю. Голова Шумської райдержадміністрації Ю.М. Головатюк та міський голова В.Є.Плетюк зустрілись з юними гостями та вручили їм сувеніри на згадку про відвідини Шумщини. У понеділок, 9 квітня дітей чекала насичена розважальна програма в Тернополі — боулінг, катання на ковзанах, перегляд кінофільму в ТРЦ «Подоляни». Зустрівся з юними гостями зі Сходу голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.  Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює найкращі слова вдячності педагогічним колективам та родинам, які приймали дітей зі Сходу України. Подібні акції підтверджують те, що діти України - одна велика дружня родина , яка спільно утверджуватиме майбутнє держави.

Вітаємо  із  світлим  Христовим  Воскресінням!

Дата створення: 11:11 06.04.2018

Вітаємо  із  світлим  Христовим  Воскресінням!