Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Дата створення: 11:30 15.06.2018

15 червня 2018 року з метою організованого та якісного проведення відпочинку, зайнятості учнівської молоді під час канікул відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відправив 31 дитину з числа пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на оздоровлення та відпочинок у комунальний дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» с.Кутянка Шумського району. Відпочинкова зміна у таборі триватиме з 15.06 по 28.06.2018 року.

ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧА ЕКСПЕДИЦІЯ «ВОЛИНСЬКИМИ ШЛЯХАМИ УЛАСА САМЧУКА"

Дата створення: 16:48 05.06.2018

1-3  червня 2018 року проведено  туристсько-краєзнавчу експедицію «Волинськими шляхами   Уласа Самчука". У подорожі взяли участь 20 учнів  Васьковецької  ЗОШ  І – ІІ ступенів, Бриківського  НВК, Тилявського  НВК, Бірківського  НВК,  гуртківці центру позашкільної роботи.  Туристи розпочали подорож у с. Кутянка , побували  в урочищі  Гурби, с.Майдан, хуторі Лішня, на  джерелі  святого  Амфілохія с.Іловиця,  зупинялися  на  ночівлю  у  садибі  мисливського  господарства «Нечай»  .  

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 16:34 05.06.2018

Cвяткова програма до Дня захисту дітей, що відбулась 1 червня 2018 року в с.В.Дедеркали, вирізнялась розмаїттям розважальних заходів. Конкурси, ігри, спортивні змагання, музичні номери , майстер-класи, театралізоване дійство створили цікаву і захоплюючу атмосферу для дітей. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шарак Н.М. привітала учасників, гостей та організаторів дійства і передала подарунки від відділу (набори іграшок, розвивальних ігор) для наймолодших-вихованців В.Дедеркальського дитячого ясла-садка.

УЧАСТЬ В ПЕРШОМУ ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ «ОСВІТА. ПРОФЕСІЯ. КАР’ЄРА»

Дата створення: 16:33 01.06.2018

29 травня 2018 року делегація учнів району взяла участь в першому обласному форумі професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра», що відбувся в м. Тернопіль, в приміщенні ТРЦ «Подоляни». Школярі мали можливість познайомитись з можливостями професійно-технічної освіти області, актуальними і перспективними професіями. На заході працювали творчі майстерні, презентаційні майданчики та дискусійні панелі. Цікавою була виставка-презентація закладів профосвіти Тернопільщини, де учні та педагоги проводили майстер-класи за професіями. Окрасою заходу був святковий концерт. Форум залишив найкращі враження у випускників, сприяв встановленню нових контактів та знайомств, збагаченню досвідом в перспективі обрання майбутнього фаху.

Підсумки районного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму цінн

Дата створення: 13:07 31.05.2018

Підсумки  районного  конкурсу  інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей у розвитку особистості на прикладах видатних українців чи знакових явищ в українській історії: «Малюнок, вірш, есе, відеоролик» крізь призму ціннісних орієнтирів Української Хартії вільної людини» »

ЗНО з української мови

Дата створення: 12:35 25.05.2018

24 травня 2018 року учні закладів загальної середньої освіти району та професійно-технічного училища здавали ДПА у формі ЗНО на базі пункту тестування, що розміщений в Шумському НВК. Організаційно-методичні заходи, роз’яснювальна робота, проведені працівниками відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА напередодні тестування, злагоджені дії спільно з відповідальними за пункт тестування посприяли успішному проведенню ЗНО.  39 осіб забезпечували проведення тестування. Із зареєстрованих 221 учасника з’явилося 211. Ті учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, не залежних від їх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Бажаємо успіхів у здачі ЗНО!

районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 12:32 21.05.2018

18-19 травня на базі комунального дитячого оздоровчого закладу "Дивосвіт" проведено районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 16 команд із освітніх навчальних закладів району взяли участь у змаганнях. 13 роїв змагалися за програмою «Джура», 3 - за програмою «Сокіл». Програма районного етапу гри «Сокіл» ( «Джура») включала види випробувань : - «Стройовий впоряд»; - «Смуга перешкод»; - «Стрільба»; - «Рятівник»; - «Військово- прикладні»; - «Відун»; - «Топографія»; - «Перетягування канату»; - «Таборування». Кращі результати у заліку «Джура» показали команди Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів ( І місце, кер. команди Колесник І.В., Омельчук О. І.), Андрушівського НВК ( ІІ місце, кер. Захарчук С.А.), Бірківського НВК ( ІІІ місце, кер. Черній О.П.) у заліку «Сокіл» - команда Матвіївського НВК ( І місце, кер. команди Гачкевич М.В., Кузьменюк А.С.). Подарунком для усіх учасників стала святкова дискотека, організована працівниками Будинку культури за сприяння начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчука І.М. Вітаємо з перемогою команди Матвіївського НВК та Васьковецької ЗОШ І – ІІ ступенів , які будуть захищати честь району 5-9 червня на обласному етапі гри «Сокіл» («Джура») в музейному комплексі «Лемківське село» Монастириського району.  Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висловлює подяку за допомогу у підготовці та проведенні районного етапу дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») : - директору комунального дитячого оздоровчого закладу «Дивосвіт» Ніколюку Леоніду Іполітовичу; - лісничому Суразького лісництва Ладану Степану Володимировичу; - інспектору з ювінальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області капітану поліції Сафанюк Мирославі Ростиславівні; - медичній сестрі Андрушівського НВК Ціхонській Ользі Олексіївні ; - працівнику районного Будинку культури Ніколюку Олегу Володимировичу; - головній суддівській колегії змагань та суддям на етапах змагань.

ІІ Кубок Шумського району з пейнтболу серед молоді , 13.05.2018 року , с.Биківці

Дата створення: 12:21 14.05.2018

ІІ Кубок Шумського району з пейнтболу серед молоді , 13.05.2018 року , с.Биківці