Відділ Освіти, Молоді та Спорту Шумської РДА

Новини

УЧАСТЬ У ВИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ «КРЕМЕНЕЦЬКА ТВЕРДИНЯ"

Дата створення: 08:37 11.09.2018

Учні  Матвіївської ЗОШ, Великозагайцівського  НВК, Людвищенського  НВК  мали  змогу  випробувати  витривалість, силу  духу, фізичну  міць  у дводенному   вишкільному  таборі   "Кременецька твердиня".  Програма  табору  включала  вишкіл  з  тактики  бою, вишкіл  з  спортивного  альпінізму, стайкобольну  гру, лекції  на  теми "Київська  Русь", "Запорізька  Січ", "ОУН-УПА". Старшокласники  провели  два  незабутні  дні  в  оточенні  однодумців. 

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ПЕДАГОГІВ, ЯКІ НАВЧАЮТЬ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Дата створення: 12:58 07.09.2018

Особливості організації навчально - виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного та індивідуального навчання обговорено на інструктивно-методичній нараді педагогів, які навчають дітей з ООП , асистентів вчителів інклюзивних класів.  Остроголова Н.М., методист відділу освіти, молоді та спорту, проаналізувала нормативно-правову базу інклюзивного та індивідуального навчання, вимоги до ведення документації вчителя, охарактеризувала особливості навчання дітей з вадами слуху, зору та інтелектуальними порушеннями.  Остапчук Г.Д., методист відділу освіти, молоді та спорту, прокоментували критерії оцінювання дітей з особливими освітніми потребами, особливості вивчення предметів інваріантної складової навчальних планів.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ПЕДАГОГІВ ОРГАНІЗАТОРІВ, ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ , СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

Дата створення: 16:57 05.09.2018

Заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги - організатори, керівники методичних об’єднань класних керівників закладів загальної середньої освіти району , практичні психологи, соціальні педагоги сьогодні на засіданні методичного об’єднання обговорили особливості організації виховного процесу та здійснення належного психологічного супроводу в умовах Нової української школи. 

УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ ВЕЛИКОДЕДЕРКАЛЬСЬКОЇ ДЮСШ У ВІДБІРКОВОМУ ФУТБОЛЬНОМУ МАТЧІ ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Дата створення: 10:29 05.09.2018

4 вересня вихованці Великодедеркальського ДЮСШ відвідали відбірковий футбольний матч до Чемпіонату Світу між жіночими збірними командами України та Угорщини у м.Тернопіль

ПЕРШОВЕРЕСНЕВІ ДЗВІНКИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

Дата створення: 10:26 02.09.2018

В усіх закладах загальної середньої освіти району пролунали першовересневі дзвінки. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і цікавої дороги до знань, до нових звершень. Голова районної державної адміністрації Головатюк Юрій Мартинович і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Панчук Іван Миколайович побували на урочистостях у Людвищенському НВК, голова районної ради Корець Тарас Феодосійович - в Цеценівському НВК. Керівники району привітали освітян, учнів і батьків із святом, побажали вдалого старту навчального року у Новій українській школі та гарних результатів у навчанні. 

КОЛЕГІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата створення: 14:13 30.08.2018

Забезпечення рівного доступу до якісної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, підвищення якості навчально-виховного процесу, створення всіх умов для ефективного старту Нової української школи – ключові питання, що піднімались в ході розширеного засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Шумської райдержадміністрації.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата створення: 11:49 23.08.2018

УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО — ШАНСИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Дата створення: 12:41 26.06.2018

Успішна реалізація у будь-якій професійній галузі вимагає постійного підвищення власного рівня. Вчитель німецької мови Цеценівського НВК Проценко Марія Василівна була учасником Освітнього конгресу «Школа майбутнього — шанси та перспективи», організованого Goethe-Institut спільно з Міністерством освіти і науки України, що відбувся 15-16 червня 2018 року в м.Київ. Конгрес, на якому експерти з Німеччини, Швейцарії та України піднімали та обговорювали основні аспекти реформи шкільної освіти, ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018. Марія Василівна взяла участь в роботі воркшопів в секціях «Орієнтація на компетенції та освітні стандарти» та «Актуальні вимоги до професійної підготовки та підвищення кваліфікації вчителів».